جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

سقوط دردناک هلیکوپتر حامل عروس و داماد

0 0
زوج جوانی که تنها ۲ ساعت از جشن عروسی آن‌ها می‌گذشت در اثر سقوط هلیکوپتر جان خود را از دست دادند.

سقوط دردناک هلیکوپتر حامل عروس و داماد
اخبار نتدونه : به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ازدواج زوج جوان آمریکایی با یکدیگر بدلیل وقوع یک حادثه دردناک تنها دو ساعت دوام آورد. این عروس و داماد تگزاسی که پس از جشن مجلل خود با هلیکوپتر خانوادگی محل برگزاری جشن را ترک کرده بودند در مسیر بازگشت دچار سانحه شدند. ” ویل بیلر” و ” بایلی آکرمن” به همراه خلبان در اثر سقوط هلیکوپتر در یک تپه جان خود را از دست دادند. آنها که در دانشگاه سم هوستون تحصیل می کردند روز شنبه با یکدیگر ازدواج کرده بودند. تعدادی از اقوام و دوستان این عروس و داماد جوان در این مراسم شرکت کرده بودند.

پس از پایان مراسم آنها در مقابل مهمانان حاضر سوار بر یک هلیکوپتر 206B شدند و محل مراسم را ترک کردند. در ویدئویی که توسط یکی از مهمانان و با دوربین تلفن همراه تهیه شده است لحظه برخاستن هلیکوپتر این زوج را از محل برگزاری عروسی نشان می دهد. آنها در میان هلهله مهمانان محل برگزاری جشن عروسی که مزرعه متعلق به خانواده داماد بود را ترک می کنند اما تنها دو ساعت بعد دچار این حادثه هولناک می‌شوند.

در حالی که قرار بود آنها مسیر یک و ساعت و نیمه را با این هلیکوپتر طی کنند در اثر سقوط آن در یک تپه کوهستانی جان خود را از دست دادند. ویل، بایلی و خلبان هلیکوپتر که جری نام داشت در این تراژدی کشته شدند. لاشه هلیکوپتر بامداد یکشنبه پیدا شد.

هنوز مشخص نیست که آیا این زن و شوهر جوان پس از اتمام جشن عروسی در حال گشت و گذار در آسمان بودند یا قصد رفتن به محل دیگری را داشتند که دچار این حادثه شدند.

گفتنی است؛ هنوز علت دقیق سقوط این هلیکوپتر مشخص نشده است.

دانلود فیلم

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فضای مجازی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.