جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

فعالیت‌های کارآفرین دانشگاه تهران با صندوق جسورانه VC توسعه می‌یابد

0 5
نیلی احمدآبادی گفت: برای توسعه کسب و کار و تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرین نیازمند ایجاد صندوق جسورانه هستیم.
فعالیت‌های کارآفرین دانشگاه تهران با صندوق جسورانه VC توسعه می‌یابد
اخبار پزشکی نتدونه : به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران درمراسم امضاء پذیره‌نویسی صندوق سرمایه گذاری جسورانه دانشگاه تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، که در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: امروز روز بزرگی برای دانشگاه تهران است و  مسیر جدیدی برای دانشجویان و کسانی که می‌خواهند ایده‌هایشان را به کسب و کار تبدیل کنند، ایجاد شده است.

وی ادامه داد: مهمترین روش برای تبدیل شدن به دانشگاه‌های کارآفرین، تشکیل پارک‌ها و مراکز رشد است.

رئیس دانشگاه تهران افزود: تلاش کردیم برای کسانی که نیازمند تجاری سازی، ایده‌هایشان بودند، زیرساخت‌های لازم را فراهم کنیم.

نیلی احمد آبادی افزود: آموزش‌های لازم و اقدامات پژوهشی برای تجاری سازی یافته‌های علمی از برنامه‌های این دانشگاه است، علاوه بر این باید بسترهای لازم برای کسب و کار ایجاد شود.

وی در ادامه با بیان اینکه پارک‌های علم و فناوری دانشگاه تهران در 3 سال گذشته بخشی از زیرساخت‌های موجود را تأمین و تجهیز می‌کردند اضافه کرد: تأمین سرمایه‌، انجام فعالیت‌های کارآفرینی با استفاده از استارتاپ‌ها از طریق صندوق پژوهشی دنبال می‌شد و بخش دیگری از این نیازها از طریق ایجاد VCها، پوشش داده می‌شود.

نیلی‌احمدآبادی گفت: عمده منابع این صندوق توسط بخش خصوصی ایجاد شده است تا برای فعالیت‌های کارآفرینی دانشجویان و اساتید مورد استفاده قرار گیرد، امیدواریم سرمایه‌ این صندوق توسعه پیدا کند.

اظهارات رئیس دانشگاه تهران درخصوص راه اندازی صندوق جسورانه

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبارپزشکی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.