جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

احتمال اخراج استاد هتاک وجود دارد/ منتظر رای کمیته انضباطی هستیم

0 4
ضیایی از بررسی پرونده هتک حرمت استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به مقدسات دینی هموطنان اهل سنت و احتمال اخراج وی با رای کمیته انضباطی خبر داد.

احتمال اخراج استاد هتاک وجود دارد/ منتظر رای کمیته انضباطی هستیم

ضیایی سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص هتک حرمت یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد زاهدان گفت: متاسفانه یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد زاهدان هتک حرمتی به مقدسات دینی هموطنان اهل سنت کرده است که این موضوع در دست پیگیری است.

وی ادامه داد: در حال حاضر این استاد در حالت تعلیق قرار گرفته و تحویل مقامات قضایی شده است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: ساعتی پیش هم جلسه‌ای برای رسیدگی به تخلف این عضو هیئت علمی برگزار شده است و اکنون در حال پیگیری است تا رای نهایی برای این استاد هتاک به مقدسات دینی صادر شود.

ضیایی در خصوص امکان اخراج این عضو هیئت علمی دانشگاه زاهدان گفت: فعلا منتظر رای کمیته انضباطی دانشگاه هستیم ولی احتمال اخراج این استاد وجود دارد ، چراکه دانشگاه آزاد همواره بر ارزش و مقدسات اسلام تاکید و توجه دارد.

آخرین جزئیات از هتک حرمت یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبارپزشکی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.