جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

قنبری برای چهارمین بار مربی سپاهان شد

0 5

کریم قنبری برای چهارمین مرتبه پس از اخراج مربیان سپاهان به عنوان مربی موقت این تیم انتخاب شده است.

قنبری برای چهارمین بار مربی سپاهان شد

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، نتایج ضعیف سپاهان با کرانچار در نهایت باعث شد تا این مربی کروات علیرغم حمایتی که از او می شد، به صورت توافقی از تیم جدا شود و کریم قنبری به صورت موقت جایگزین او شود.

البته این اولین باری نیست که قنبری پس از اخراج مربیان سپاهان به عنوان مربی موقت برگزیده شده است. پیش تر نیز قنبری در رسیدن به نیمکت طلایی پوشان هت‎‌تریک کرده بود و البته نتایج نسبتا خوبی هم کسب کرده بود.

قنبری یک بار در سال های ابتدایی دهه 80 جایگزین ادسون تاوارس برزیلی شد و پس از او لوکا بوناچیچ به عنوان سرمربی جدید طلایی پوشان انتخاب شد.

 

این چهره ی با تجربه باشگاه سپاهان دو بار نیز در سال های 86 و 90 جایگزین لوکا بوناچیچ شده بود، که در یک مقطع تیم را ترک کرد و در مقطعی دیگر توسط مدیران باشگاه اخراج شد.

حالا قنبری با انتخاب به عنوان جایگزین کرانچار، چهارمین حضور خود را به عنوان سرمربی موقت باشگاه طی دوران حضور خود در سپاهان تجربه می کند و امیدوار است که در اولین گام مقابل فولادخوزستان به پیروزی دست یابد.

گفتنی است که طبق ادعای مسئولان باشگاه سپاهان مربی جدید این تیم پس از دیدار برابر فولادخوزستان مشخص می شود.

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.