جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

خونه‌به‌خونه قرعه دلخواه شفر بعد از صعود

9

استقلالی ها در صورت صعود به نیمه نهایی و برخورد با خونه به خونه شانس بالایی برای حضور در فینال دارند.

خونه‌به‌خونه قرعه دلخواه شفر بعد از صعود

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، خونه به خونه بابل موفق شد شاگردان فیروز کریمی را از پیش رو بردارد و با حذف گسترش فولاد به مرحله نیمه نهایی صعود کند. صعود خونه به خونه به جمع 4 تیم برتر جام حذفی برای سرمربی آلمانی استقلال خبر بسیار خوبی است.

آبی های تهرانی در صورت صعود به مرحله نیمه نهایی این امید را دارند تا بر اساس قرعه کشی برابر خونه به خونه قرار بگیرند و در این صورت میزبان این دیدار نیز با قرعه مشخص خواهد شد. استقلال و خونه به خونه در مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی میزبان حریفان خود بودند و اگر این قرعه نیز به سود استقلال باشد، آبی های تهرانی با سه دیدار خانگی برابر تیم های لیگ یکی راهی نیمه نهایی می شوند و با میزبانی از یک تیم لیگ یکی دیگر شانس بالایی برای صعود به فینال حذفی خواهند داشت.

وینفرد شفر و هواداران استقلال امید زیادی به کسب عنوان قهرمانی حذفی دارند و این مسیر برای آنها هموارترین مسیر ممکن برای قهرمانی جام حذفی است. این موضوع البته مشروط به این است که آبی های تهرانی موفق به حذف ایرانجوان بوشهر شوند.

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.