جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

یهودی‌سازی قدس، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است

3
سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء گفت: به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است.

 یهودی‌سازی قدس، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است
اخبار ساسی نتدونه : به گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید هاشم الموسوی سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در واکنش به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا پیرامون اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی اظهار کرد: بر امت اسلام است که در صورت اجرای این تصمیم به هدف قرار گرفتن مقدساتشان پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه “انتقال سفارت آمریکا به قدس یک اقدام خصمانه است”، ادامه داد: دشمن با این نقشه شوم، اسلام و مسلمانان را هدف گرفته است.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء افزود: یهودی سازی قدس و به رسمیت شناختن آن بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است که به آمریکا این امکان را دادند چنین تصمیمی انخاذ کند.

الموسوی خالی کردن قدس از هویت فلسطینی آن را به معنای خالی کردن امت از هویت اسلامی آن در مقابل رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط با آن دانست.

وی با انتقاد از سیاست‌های خصمانه ترامپ گفت: رئیس جمهور آمریکا فردی تندرو و دشمن اسلام است و زبانی جز زبان پول و زور برای ایجاد بحران‌های سیاسی در جهان را نمی‌فهمد.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در پایان خاطرنشان کرد: نُجَباء از جهان اسلام می‌خواهد دست به اقدام عاجل و فوری بزنند تا زورگویی‌های واشنگتن در حق فلسطینیان و قدس شریف را متوقف سازند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار سیاسی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.