طعنه سنگین همسر ایکاردی به رونالدو

0 16

مائورو ایکاردی، ستاره و کاپیتان اینتر در بازی با جنووا روی نیمکت نشست اما نراتزوری به مشکلی برای پیروزی بر حریف خود برخورد نکردند.

طعنه سنگین همسر ایکاردی به رونالدو

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، ایکاردی که سابقه آقای گلی سری آ را در کارنامه دارد، امسال علاوه بر رقبای قدیمی، کریستیانو رونالدو را نیز مانع رسیدن به هدف خود می بیند. در حال حاضر رونالدو با زدن 7 گل، یک گل بیشتر از ایکاردی زده و یکی از شانس های مسلم عنوان آقای گلی محسوب می شود.

 

 

طعنه سنگین همسر ایکاردی به رونالدو

 

 

واندا نارا، همسر و ایجنت ایکاردی در برنامه تیکی تاکا به مقایسه ایکاردی و رونالدو پرداخت و به فوق ستاره پرتغالی کنایه ای نیز تقدیم کرد:« مائورو و رونالدو تقریبا مثل هم گل زده اند(7-6). مائورو در بازی با جنووا روی نیمکت حضور داشت ولی اینتر موفق شد بدون مشکل 5 گل به جنووا بزند. همسرم در این فصل سه بازی در ترکیب ثابت نبوده و مشکلی هم ایجاد نکرده است. دوست دارم ببینم رونالدو هم به همین راحتی روی نیمکت می نشیند، وقتی یووه به حریفش 5 گل زده و او می توانسته در آن بازی هت تریک کند؟»

 

نارا در مورد دوران حضور ایکاردی در بارسلونا نیز گفت:« مائورو در بارسا رشد کرد و خاطرات بسیار خوبی از آنجا دارد. اخیرا که به بارسلونا رفته بودیم، دوستان بسیا زیادی را ملاقات کردیم. بر خلاف شایعات، رابطه مائورو و مسی هم بسیار خوب است و با یکدیگر دوست هستند.»

 

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.