نامزد حزب جمهو‌ری‌خواه در انتخابات کنگره: ۵۳۵ عضو دولت ما، بزرگترین تهدید برای آمریکا هستند

0 18
یکی از نامزد‌های حزب جمهوری‌خواه در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره، دولت آمریکا را بزرگترین تهدید برای این کشور دانست.

نامزد حزب جمهو‌ری‌خواه در انتخابات کنگره: ۵۳۵ عضو دولت ما، بزرگترین تهدید برای آمریکا هستند
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، شان هازل، از نامزدهای حزب جمهوری‌خواه آمریکا اعلام کرد: 535 عضو دولت ما بزرگترین تهدید برای آمریکا به حساب می‌آیند.

وی گفت: آنچه که ما همیشه بر آن تاکید داشتیم پیام صلح، آزادی فردی و بازار آزاد بود و اینها همان چیزهای است که اکثریت مردم آمریکا آنها را فراموش کردند. از منظر صلح ما بیش از 18 سال است در افغانستان و در خاورمیانه می‌جنگیم. بازار ما در هیچ جایی به صورت آزاد عمل نمی‌کند اینکه بتوانیم به طور آزاد و براساس توافقنامه‌های مشترک با دیگران تجارت داشته باشیم یکی از مواردی است که ما می‌خواهیم قادر به انجام آن باشیم.

هازل که برای نمایندگی منطقه جرجیا در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا تلاش می‌کند در ادامه گفت: بارها و بارها اعلام کرده ام که به عقیده من 535 عضو حکومت ما بزرگترین تهدید برای آمریکا محسوب می‌شوند. این‌ها جزء مسائلی هستند که می‌خواهیم بدان بپردازیم.

آمریکایی‌ها امروز (6  نوامبر) برای انتخاب مقامات حکومتی خود از جمله فرمانداران، شهرداران، قانونگذاران محلی و ملی و اعضای شورای شهر به پای صندوق‌های رای می‌روند. در این انتخابات تمامی 435 عضو مجلس نمایندگان و حدود یک سوم از سناتورهای آمریکا انتخاب خواهند شد. دموکرات‌ها امیدوارند که بتوانند کنترل مجلس نمایندگان و سنا را که در حال حاضر در اختیار جمهوری‌خواهان قرار دارد، به دست بگیرند.

براساس نتایج جدیدترین نظرسنجی در آمریکا، دموکرات‌ها در رای گیری عمومی کنگره از مزیت ۶ درصدی نسبت به جمهوری‌خواهان بر خوردارند. نتایج نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد ۴۳ درصد از پاسخ دهندگان به دموکرات‌ها رای خواهند داد. این در حالی است که ۳۷ درصد از افراد مورد پرسش اظهار داشتند به جمهوری‌خواهان رای خواهند داد. همچنین نظرسنجی سی ان ان نشان داد پنجاه و پنج درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی به نامزد‌های انتخاباتی از حزب دموکرات رای خواهند داد. چهل و دو درصد آمریکایی‌ها نیز گفتند رای آن‌ها به نامزد‌های حزب جمهوری خواه خواهد بود. این نظرسنجی نشان دهنده شانس بیشتر دموکرات‌ها برای پیروزی در انتخابات پیش روی است. 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.