اکسپرس: بعید است ترامپ شخصا مسئولیت شکست در انتخابات را بپذیرد

0 3
آدام هاگ، رئیس اندیشکده انگلیسی مرکز سیاست خارجی گفت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بعید است شخصا مسئولیت هر نوع شکست در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره را بپذیرد.

اکسپرس: بعید است ترامپ شخصا مسئولیت شکست در انتخابات را بپذیرد
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اینترنتی اکسپرس، به گفته آدام هاگ، رئیس اندیشکده انگلیسی “مرکز سیاست خارجی”، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بعید است شخصا مسئولیت هر نوع شکست در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره را بپذیرد.

کارشناس سیاست خارجی این سخن را در حالی گفت که حزب دموکرات براساس نظرسنجی‌ها پیشتاز است. رای دهندگان آمریکایی آماده می‌شوند تا ۴۳۵ عضو مجلس نمایندگان و ۳۵ عضو سنا را در انتخابات میان دوره‌ای در روز سه شنبه انتخاب کنند. هر دو مجلس اکنون در اختیار حزب جمهوریخواهان قرار دارد. نظرسنجی‌های ماه آخر نشان داد که رای دهندگان آمریکایی در حال رفتن به سمت جناح چپ سیاسی هستند و در ششم نوامبر آن‌ها ممکن است دموکرات‌ها را انتخاب کنند تا نارضایتی خود را از دولت فعلی نشان دهند.

آدام هاگ به اکسپرس گفت،انتخابات میاندوره‌ای اغلب به عنوان همه پرسی برای رئیس جمهور تلقی می‌شود و فرصتی برای رای دهندگان است تا در موضع خود تجدید نظر کنند.

وی افزود: «نشانه‌های کمی وجود دارد که ترامپ بخواهد شخصا مسئولیت شکست‌های انتخابات میان دوره‌ای را بپذیرد و با وجود این که فشار زیادی روی او است تا رفتارش را میانه رو کند، تجربه گذشته نشان داد که هر نوع تاثیر بر وی کوتاه مدت خواهد بود.»

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.