متقاضیان دریافت انشعاب برق تکایا به نزدیک‌ترین اداره برق مراجعه کنند

0 9
معاون شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: متقاضیان دریافت انشعاب برق تکایا و حسینیه‌های موقت در سطح شهر تهران برای دریافت انشعاب برق به نزدیک‌ترین اداره برق محل سکونت مراجعه کنند.

متقاضیان دریافت انشعاب برق تکایا به نزدیک‌ترین اداره برق مراجعه کنند
اخبار نتدونه : به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مسعود عزیزی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق تهران بزرگ با اشاره به اینکه بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ نقطه شهر تهران تکیه‌های موقت وجود دارد، افزود: برخی از این تکایا برق مورد نیاز خود را از انشعاب مالکین شخصی تأمین می‌کنند که گروه‌های حوادث برای جلوگیری از سوانح و ایمن سازی آن به این تکایا مراجعه و نسبت به ایمن سازی آن اقدام می‌کنند.

وی گفت: ۲ هزار و ۸۰۰ مسجد و حسینیه ثابت نیز در سطح شهر تهران وجود دارد که دارای کنتور و انشعاب ثابت است.

عزیزی افزود: شرکت توزیع برق تهران بزرگ هرسال دستورالعملی برای تکایا و حسینیه‌ها اعلام می‌کند تا حدفاصل نصب داربست آن‌ها با کابل برق مشخص باشد تا دچار حادثه نشوند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: برای تکایای موقت لوازم اندازه گیری نصب می‌شود که برای آن هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم و به این تکایا انشعاب موقت برق می‌دهیم و در پایان مراسم عزاداری انشعاب‌های موقت جمع آوری می‌شود.

وی افزود: به تکایا و حسینیه‌های کوچک اگر جایی برای نصب لوازم اندازه گیری نداشته باشند برای تأمین برق آن‌ها ایمن سازی می‌کنیم و در غیر اینصورت یعنی حسینیه‌هایی که محلی برای نصب لوازم اندازه گیری داشته باشند کنتور موقت می‌دهیم و هزینه جزئی ایاب و ذهاب یعنی حدود ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان دریافت می‌کنیم.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار اقتصادی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.