ژانویه؛ ماه حمله یووه به رئال مادرید و یونایتد (عکس)

0 9

یوونتوس برای تقویت ترکیب خود در بازار نقل و انتقالات زمستانی برنامه های ویژه ای در سر دارد.

ژانویه؛ ماه حمله یووه به رئال مادرید و یونایتد (عکس)

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد برنامه های بیانکونری برای جذب ستاره های بزرگ تنها محدود به انتقال کریستیانو رونالدو نبوده و آنها قصد دارند در همین زمستان پیش رو 2 ستاره بزرگ دیگر را نیز به ترکیب خود اضافه کنند.

 

فابیو پاراتچی، مدیر ورزشی یوونتوس می خواهد بازیکنان بزرگی را جذب کند و در مرحله اول قصد دارد با استفاده از رابطه نزدیک رونالدو با مارسلو، ستاره برزیلی را مجاب به انتقال به تورین در ماه ژانویه کند. اگرچه مدتی قبل مارسلو با تکذیب شایعات مدعی شد قصد دارد تا پایان قراردادش در برنابئو باقی بماند، اما یوونتوس حس می کند این انتقال غیرممکن نیست.

 

دیگر گزینه بیانکونری، پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد است. در ماه دسامبر قرار ملاقاتی میان مینو رایولا و مدیران یوونتوس برنامه ریزی شده و آنها می خواهند راه های بازگشت پوگبا به تورین را بررسی کند.

 

پوگبا از شرایط خود در اولدترافورد راضی نیست و می خواهد با بازی کردن کنار ستاره ای مانند رونالدو، به روزهای اوج گذشته باز گردد. یوونتوس برای جذب این 2 ستاره کار آسانی نخواهد داشت اما تحرکات این باشگاه از همین حالا برای موفقیت در ماه ژانویه آغاز شده است.

 

ژانویه؛ ماه حمله یووه به رئال مادرید و یونایتد (عکس)

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.