بزرگترین نعمت خداوند چیست؟ آن را از دست ندهیم +فیلم

0 21
بیاناتی از حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در خصوص بزرگترین نعمت خداوند که نباید آن را از دست دهیم را مشاهده می‌کنید.

بزرگترین نعمت خداوند چیست؟ آن را از دست ندهیم +فیلم
اخبار نتدونه : به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نعمت بودن وجود پربرکت و ارزشمند  اهل بیت علیه السلام بر کسی پوشیده نبوده و نیست و در بسیاری از موارد پیروان سایر ادیان نیز از اهل بیت با همین دیدگاه یاد می‌کنند.

بر اساس گفته‌های بزرگان حوزه دین و اخلاق، اهل بیت علیه السلام یکی از  بهترین و برترین نعمات الهی هستند که برای انسان آفریده شده‌اند.

وجود اهل بیت علیه السلام، انبیاء صلی الله علیهم و همچنین نعمت قرآن از جمله نعمات الهی هستند که از طرف خداوند متعال و برای هدایت و رشد عقل بشر  آفریده و نازل شدند.

نعمت وجود امام حسین علیه السلام به عنوان سومین پیشوای مسلمانان یکی از نعماتی است که علاوه بر مسلمانان، طرفداران و حامیان دیگر ادیان را نیز به تفکر و تأمل وادار کرده و در نهایت بسیاری از آن‌ها را مجذوب محبت خود کرده است.

در ویدئویی تأثیرگذار و کوتاه بخشی از سخنرانی  حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان را  در خصوص نعمت وجودی حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام مشاهده خواهید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان معتقد است: نعمت وجود ابا عبدالله الحسین علیه اسلام بزرگ ترین نعمت است و در ماه محرم تا می‌توانید قدردان و شکرگذار این نعمت و محبت امام حسین علیه السلام باشید و آن را ساده نگیرید.

دانلود فیلم

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فضای مجازی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.