دو بانک بزرگ آمریکایی به تحریم مالی ایران نه گفتند

3
واشنگتن فری‌بیکن گزارش داد دو بانک بزرگ «جی پی مورگان» و «سیتی بانک» که هر دو عضو انجمن سوئیفت هستند، به قطع دسترسی ایران به بازارهای مالی بین‌المللی متعهد نخواهند بود.

دو بانک بزرگ آمریکایی به تحریم مالی ایران نه گفتند
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری واشنگتن فری‌بیکن، دو بانک بزرگ آمریکایی «جی پی مورگان» و «سیتی بانک» که هر دو عضو انجمن سوئیفت هستند، به مقامات دولت ترامپ اعلام کرده‌اند به قطع دسترسی ایران به بازارهای مالی بین‌المللی متعهد نخواهند بود.

واشنگتن فری‌بیکن با اعلام این خبر نوشته است موضع این دو بانک درباره قطع دسترسی ایران به بازارهای مالی بین‌المللی که سنگ بنای سیاست تحریمی دولت ترامپ علیه ایران محسوب می‌شود، بر نگرانی مقامات آمریکایی درباره موفقیت‌آمیز بودن این سیاست افزوده است.

این پایگاه خبری آمریکایی می‌گوید مقامات بانک‌های «جی پی مورگان» و «سیتی بانک» که در زمره بزرگترین موسسات مالی آمریکا قرار دارند، به سوال خبرنگار آن درباره همراهی یا عدم همراهی با سیاست تحریمی دولت آمریکا علیه ایران پاسخ نداده‌اند اما مقامات آگاه آمریکایی به آن گفته‌اند که دولت آمریکا به این دو بانک هشدار داده است که در صورت قطع نکردن دسترسی ایران به سوئیف و سایر شبکه‌های مالی مشمول تحریم خواهند شد.

در حال تکمیل …

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.