راف کات اولیه «قطار آن شب» زده شد/ مذاکره با امیرحسین قاسمی برای صداگذاری

5
حمیدرضا قطبی از راف کات اولیه و ادامه تدوین فیلم سینمایی جدیدش خبر داد.

راف کات اولیه «قطار آن شب» زده شد/ مذاکره با امیرحسین قاسمی برای صداگذاری
حمیدرضا قطبی نویسنده و کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «قطار آن شب» به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: راف کات اولیه این فیلم زده شده و تدوین آن توسط حسن حسندوست ادامه دارد.

وی با اشاره به ساخت موسیقی «قطار آن شب» بیان کرد: چون قرار است از موسیقی خاصی برای این فیلم استفاده کنیم، نیاز به زمان کافی جهت بررسی داریم و ترجیح می‌دهیم بخشی از تدوین پیش برود تا بتوانم در مورد آن به نتیجه نهایی برسیم.

این کارگردان درباره صداگذاری فیلمش اذعان کرد: با امیرحسین قاسمی صحبت‌های اولیه انجام دادیم که اگر از سوی طرفین به نتیجه برسیم، همکاری را آغاز خواهیم کرد.

افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و بازیگر خردسال آیلین رشیدیان در «قطار آن شب» به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل اصلی این فیلم عبارتند از:

نویسنده: بهروز رشاد و حمیدرضا قطبی بر اساس رمانی از احمد اکبرپور، تهیه کننده و مجری طرح: بهروز رشاد، کارگردان: حمیدرضا قطبی، مدیر فیلمبرداری: محمدرسولی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه: هومن معصومی، طراح چهره‌پردازی: ناهید علامی، صدابردار: حسین بشاش، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: واحیک خچوویان، منشی صحنه: هدیه نصیری، دستیار تهیه: میثم صانعی، عکاس: بهروز صادقی، مدیر تدارکات: داوود ناظمی.

آخرین اخبار از ساخت فیلم قطار آن شب

 

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فرهنگی و هنری نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.