وزارت امور خارجه: ادعای دو تابعیتی بودن پروین فرشچی کذب و بی اساس است

12
روابط عمومی وزارت امور خارجه اعلام کرد: این ادعا همچون ادعا‌های قبلی مطرح شده بی هیچ دلیل و مدرک و از پایه و بنیان کذب است.

وزارت امور خارجه: ادعای دو تابعیتی بودن پروین فرشچی کذب و بی اساس است
اخبار سیاسی نتدونه : به گزارش  حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روابط عمومی وزارت امور خارجه کشورمان شامگاه چهارشنبه 27 تیرماه با رد ادعای بی اساس و مغرضانه مطرح شده در خصوص دو تابعیتی بودن پروین فرشچی که اخیرا به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در فنلاند منصوب شده است، اعلام کرد: این ادعا همچون ادعا‌های قبلی مطرح شده بی هیچ دلیل و مدرک و از پایه و بنیان کذب است.

بررسی‌های به عمل آمده در وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات نشان می‌دهد ایشان تابعیت و یا مجوز اقامت از هیچ کشور خارجی ندارند و راویان این گونه قصه‌های دروغ با چنین جو سازی‌های بی حاصل صرفا اهداف کم ارزش و موضوعات شخصی و جناحی خاصی را دنبال می‌کنند که اصولا قابل توجه و اعتنا نیست.

گفتنی است جواد کریمی‌ قدوسی رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 27 تیرماه گفته بود که نام معاونت محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست در لیست دو تابعیتی‌هایی که ما تدوین کردیم موجود است.

وی تصریح کرد: خانم فرشچی معاونت محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست دو تابعیتی بوده و تابعیت آمریکا را دارد.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار سیاسی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.