بازدید کاروان «زیر سایه خورشید» از باشگاه خبرنگاران جوان

5
به مناسبت آغاز دهه کرامت کاروان «زیر سایه خورشید» در باشگاه خبرنگاران جوان حضور پیدا کردند.

بازدید کاروان «زیر سایه خورشید» از باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار نتدونه : به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ «کاروان زیر سایه خورشید» متشکل از خادمان آستان‌های قدس رضوی، حضرت احمد ابن موسی و حضرت عبدالعظیم حسنی علیهم السلام و مسجد مقدس جمکران، شنبه 23 تیرماه به مناسبت سالروز ولادت کریمه اهل بیت (ع) حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کردند.

بر اساس این گزارش عیادت از بیماران، غبارروبی بقاع امامزادگان، دیدار با خانواده‌های شهدا، حضور در مجالس جشن، توزیع متبرکات و رفع مشکلات نیازمندان از جمله فعالیت‌های خادمان آستان‌های مقدس در قالب کاروان زیر سایه خورشید است که به مناسبت دهه کرامت با محوریت آستان قدس رضوی در استان‌های مختلف دنبال می‌شود.

مهدی ترابیان مدیر بخش رسانه های نوین  و قائم مقام باشگاه خبرنگاران جوان، در ابتدای برنامه ضمن خوشامدگویی به خادمان حرم رضوی گفت: امروز باشگاه خبرنگاران جوان افتخار دارد که میزبان شما خادمان حرم رضوی باشد و این مجموعه جزئی از آن رسانه هایی بود که در اولویت حضور شما قرار گرفت، انشالله که بتوانیم زیر سایه امام رضا (ع) این  راه را ادامه بدهیم. از شما می خواهیم دعاگوی ما در جوار حرم رضوی باشید و امروز تک تک بچه های باشگاه خبرنگاران جوان نیازمند عنایت و نگاه علی ابن موسی الرضا علیه السلام هستند.

حجت فقیه با اشاره به حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در مجموعه باشگاه خبرنگاران جوان گفت: این افتخاری است برای ما که امروز خدمت شما سربازان جنگ نرم باشیم. حضور این کاروان در تهران رزق و روزی شماست چرا که تا شب گذشته  اصلا برنامه ای نداشتیم تا به تهران بیاییم و این قسمت شما خبرنگاران بود که کاروان امام رضا در خدمت شما باشد.

وی در ادامه بیان کرد: کاروان «زیر سایه خورشید» امسال وارد یازدهمین دوره سفرهای خود شده است و قصد داریم به حدود ۲ هزار نقطه دنیا اعم از آسیا،آفریقا و اروپا و به  تمام شهرستانهای کوچک و بزرگ ایران سفر کنیم.

فقیه عنوان کرد: کاروان «زیر سایه خورشید» جزو تنها برنامه هایی است که تمام مدیریت کار زیر نظر خود حضرت (ع) صورت می گیرد و صرفا تنها برنامه ای است که با سلیقه شخصی انجام نمی شود و انتخاب خودحضرت (ع) است. ما در این مدت به استان های گوناگون سفر می کنیم و می شنویم که این روزی خود مردم بوده که ما به شهرهایشان می رویم.

در حال تکمیل…

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فرهنگی و هنری نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.