سانحه هواپیما حامل طرفداران تیم ملی پرو در روسیه

9
هواپیمای حامل طرفداران تیم ملی فوتبال پرو در جام جهانی زمانی که در حال فرود در فرودگاه شهر تیمومن در سیبری بود به ناگاه پر از دود شد.

سانحه هواپیما حامل طرفداران تیم ملی پرو در روسیه
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، در داخل هواپیمای حامل طرفداران تیم ملی فوتبال پرو در روسیه دود مشاهده شد.

در یک تصویر ویدئویی که منتشر شده است داخل هواپیمای حامل طرفداران تیم ملی فوتبال پرو در جام جهانی در روسیه زمانی که در حال فرود در فرودگاه شهر تیمومن در سیبری است به ناگاه پر از دود می‌شود.

این حادثه زمانی رخ داد که هواپیما از شهر یکاترینبورگ پرواز کرده و در حال فرود در شهر تیومن بود و از آنجا مسافران با پروازی دیگر به مسکو منتقل شوند.

این هواپیما از نوع‌ ای تی آر هفتاد و دو (ATR-۷۲) متعلق به شرکت هواپیمایی یو تی ایر UTAir است. این هواپیما بدون هیچ حادثه‌ای فرود آمد. بر اساس برخی گزارش‌ها این دود ناشی از داغ شدن بیش از اندازه روغن در یکی از موتور‌های هواپیما بوده است. این حادثه هیچ آتش سوزی و تلفاتی به همراه نداشت.

­تیم ملی فوتبال پرو در ورزشگاه یکاترینبورگ با نتیجه یک بر صفر نتیجه را به تیم ملی فوتبال فرانسه واگذار کرد و شانس خود را برای صعود به مرحله بعدی از دست داد.

دود در هواپیمای طرفداران تیم ملی پرو در جام جهانی

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.