جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

کلاه ایمنی ناجی زندگی موتور سوار شد +فیلم

0 3
کلاه ایمنی در تصادف وحشتناک موتورسوار با کامیون زندگی او را نجات داد.

کلاه ایمنی ناجی زندگی موتور سوار شد +فیلم
اخبار نتدونه : به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  موتورسواری با بی‌احتیاطی  اقدام به سبقت بی‌موقع از کامیون می‌کند. این عمل خطرناک موتور سوار در لحظه‌ای که راننده کامیون دید کافی از پشت وسیله نقلیه ندارد باعث بروز حادثه‌ای وحشتناک می‌شود که در صورت عدم استفاده موتورسوار از کلاه ایمنی قطعا منجر به مرگ او می‌شد.

در ویدئویی که به وسیله دوربین مستقر در خودرو عبوری در پشت موتورسوار ضبط شده است، حادثه‌ای هولناک مشاهده می‌شود. در این اتفاق تلخ که خوشبختانه خسارات جانی نداشته موتورسوار فیلیپینی با بی‌دقتی در لحظه‌ای که کامیون پیش روی وی در ترافیک با سرعت کم مشغول حرکت است، اقدام به سبقت از سمت راست کامیون می‌کند. ولی به علت عدم وجود دید کافی از موتورسوار برای راننده کامیون و انحراف به چپ راست کامیون، موتور سوار ضمن رد شدن از کنار کامیون تعادل خود را از دست داده و به زمین می‌افتد.

در ادامه زمانی که موتورسوار نقش بر زمین است، کامیون از روی سر او سر می‌شود. کلاه ایمنی به طرز معجزه‌آسایی ناجی زندگی راکب موتورسیکلت می‌شود؛ به گونه‌ای که پس از روی دادن حادثه موتورسوار در حالتی که به نظر می‌رسد آسیب جدی ندیده است، از زمین بلند شده و با پریشانی سر خود را تکان می‌دهد.

در ادامه فیلم این حادثه را مشاهده می‌کنید:

دانلود فیلم

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار فضای مجازی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.