آخرین جزئیات از رشته‌های حذف شده دانشگاه صدا و سیما

0 4
رئیس دانشگاه صدا و سیما آخرین جزئیات از رشته های حذف شده دانشگاه صدا و سیما را تشریح کرد.

آخرین جزئیات از رشته‌های حذف شده دانشگاه صدا و سیما
شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه در خصوص حذف برخی از رشته‌های دانشگاه صدا و سیما مکاتباتی با وزیر علوم انجام شده است،  اظهار کرد: امیدوارم این مسئله با مداخله وزیر علوم برطرف و تکلیف رشته‌های حذف شده مشخص شود.

وی ادامه داد:  وزیر علوم عنایت ویژه‌ای به دانشگاه صدا و سیما دارد و در خصوص حذف این رشته‌های مرکز آموزشی 2 بار دستورات لازم را صادر کرده است.

رئیس دانشگاه صدا و سیما با بیان اینکه امروز مجددا مکاتبه‌ای با وزیر علوم در خصوص حذف رشته‌های این دانشگاه داشته‌ام، افزود: با توجه به تمدید انتخاب رشته کارشناسی ارشد تا روز سه‌شنبه 22 خرداد،  قرار است سازمان سنجش عصر امروز اصلاحیه‌ای را منتشر کند که امیدوارم رشته‌های حذفی دانشگاه‌ صدا و سیما نیز جزو همین اصلاحیه باشد.

وی بااشاره به اینکه امیدوارم با دستور مساعد وزیر علوم تکلیف چهار رشته حذف شده مشخص شود، گفت: به داوطلبان توصیه می‌کنم برای انتخاب رشته به اطلاعیه‌های سازمان سنجش که عصر امروز منتشر می‌شود توجه لازم را داشته باشند.

گفتنی است؛ وزارت علوم براساس مصوبه یکصد و هشتادمین جلسه شورای عالی اداری، ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های قوه قضائیه، وزارت خارجه، وزارت اطلاعات و صدا و سیما را کاهش داد، در پی این اقدام معاون آموزشی وزیر علوم اعلام کرد رشته های حذف شده به دفترچه بازمی‌گردد؛ از ۹ رشته حذف شده  صدا و سیما پنج رشته مجوز پذیرش دانشجو را اخذ کرد و اکنون بازگشت ۴ رشته این دانشگاه در انتظار تصمیم وزارت علوم است.

اصلاحیه حذف 4 رشته از دانشگاه صدا و سیما در سازمان سنجش

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبارپزشکی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.