سامسونگ قیمت Galaxy S9 و +S9 را کاهش داد

0 3

سامسونگ قیمت Galaxy S9 و +S9 را کاهش داد

 

اگر شما برنامه ای برای خرید Galaxy S9 یا +Galaxy S9 در AT&T ، Verizon یا Sprint دارید توصیه ما این است که تلفن همراه خود را مستقیماً از سامسونگ بخرید. این به این خاطر است که در حال حاضر سامسونگ پیشنهاد ویژه برای S9 با قیمت 719.99 دلار و +S9 را با قیمت 839.99 دلار داده است. بدون در نظر گرفتن روش حمل نقل و نوع خرید این به این معنی هست که شما میتوانید حداقل از خرید هر کدام 70 دلار سود کنید.

اگر برایتان عجیب است که چرا سامسونگ قیمت T-Mobile Galaxy S9 و +S9 را کاهش نداده است ولی بدانید مشکلی نیست، قیمت مدل های T-Mobile به ترتیب از همان ابتدا کم کاهش خواهد یافت.

 
در همین حال قیمت سری Samsung Galaxy S9 در AT&T از 790.20 دلار ، در Sprint از 792 دلار و در Verizon Wireless از 799.99 دلار شروع شده است.

 

سامسونگ قیمت Galaxy S9 و +S9 را کاهش داد

 

 

دلیل دیگه ای که برای خرید Galaxy S9 یا +S9 از سامسونگ وجود دارد این است که تا 30 آپریل با خرید هر یک از این دو نوع گوشی هوشمند یک Dex Pad رایگان نیز هدیه بگیرید. اگر هر یک از این پیشنهاد های سخاوتمندانه سامسونگ شما را تحت تاثیر قرار داد میتوانید از این پیشنهاد استفاده کنید و برای خودتان گوشی هوشمند تهیه کنید.

 

 

 

منبع: Phonearena

گردآوری شده توسط : گروه تخصصی تکنولوژی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.