حملات توپخانه‌ای انصارالله علیه مواضع نظامیان سعودی در حجه

7
یک منبع محلی وابسته به انصارالله اعلام کرد یگان توپخانه‌ای این جنبش با گلوله باران مواضع نظامیان تحت امر عربستان سعودی در صحرای میدی، شماری از آنان را کشته یا زخمی کرد.

حملات توپخانه‌ای انصارالله علیه مواضع نظامیان سعودی در حجه
اخبار نتدونه : به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، یگان توپخانه‌ای جنبش انصار الله یمن مواضع مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی را در صحرای میدی در استان حجه گلوله باران کرد.

یک منبع محلی وابسته به انصار الله روز شنبه اعلام کرد یگان توپخانه‌ای این جنبش با گلوله باران مواضع نظامیان تحت امر عربستان سعودی در صحرای میدی شماری از آنان را کشتند یا زخمی کردند.

یک منبع محلی تاکید کرد پس از حملات توپخانه‌ای جنبش انصار الله به صحرای میدی تعدادی از خودرو‌های آمبولانس به سرعت وارد محل حادثه شدند. منبع محلی گفت: یگان‌های توپخانه‌ای نیرو‌های مقاومت مردمی (انصار الله) روز شنبه همچنین مواضع نظامیان سعودی در گذرگاه‌های الطوال، الموسم و بوجان در جیزان را گلوله باران و شماری از آنان را کشتند یا زخمی کردند.

محل تجمع نظامیان سعودی در گذرگاه الموسم در جیزان همچنین هدف چند راکت کاتیوشای جنبش انصار الله قرار گرفت و شماری از نظامیان سعودی کشته یا زخمی شدند. محل استقرار نظامیان سعودی در پایگاه الضبعه در نجران نیز هدف حمله توپخانه‌ای نیرو‌های ارتش و جنبش انصار الله یمن قرار گرفت. جنگنده‌های سعودی نیز دست کم ۱۸ بار شهر‌های میدی و حرض در استان حجه را بمباران کردند.

گلوله باران مواضع مزدوران سعودی توسط انصار الله یمن

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط : گروه اخبار بین المللی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.