اینتر 5 – 0 کیه وو؛ پریشیچ جواهر نراتزوری

9

اینتر موفق شد با هت تریک پریشیچ و برتری مقتدرانه 0-5 برابر کیه وو با 39 امتیاز به صدر جدول سری آ برسد.

اینتر 5 - 0 کیه وو؛ پریشیچ جواهر نراتزوری

 

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، نراتزوری موفق شد با ارائه نمایشی برتر و با هت تریک پریشیچ و گل های ایکاردی و اشکرینار با 5 گل کیه وو را مغلوب کرده و صدرنشین جدید سری آ لقب بگیرد و با روحیه ای خوب برای دیدار حساس هفته بعد برابر یوونتوس رده دومی آماده شود.

 

بازی با برتری نراتزوری آغاز شد و در دقیقه 12 سانتون می توانست با ضربه ای از راه دور زننده گل اول باشد اما این اتفاق رخ نداد.

 

 

اینتر 5 - 0 کیه وو؛ پریشیچ جواهر نراتزوری

 

 

اما حملات اینتر در دقیقه 23 جواب داد و آنها به گل اول رسیدند. ضربه سانتون با مهار سورنتینو همراه بود تا در ریباند پریشیچ گل اول را به ثمر برساند.

 

5 دقیقه بعد ژائو ماریو در موقعیتی تک به تک بهترین فرصت را برای زدن گل دوم داشت اما گلر کیه وو دروازه تیمش را نجات داد.

 

اما در دقیقه 37 اینتر به گل دوم رسید. روی پاس دیدنی برزوویچ، ایکاردی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با ضربه ای دقیق زننده گل دوم تیمش لقب گرفت تا نیمه اول با برتری 0-2 نراتزوری به پایان برسد.

 

با شروع 45 دقیقه دوم حملات اینتر ادامه یافت و در همان ابتدا ضربه مارسلو بروزوویچ با کمترین اختلاف راهی بیرون شد.

 

اما شاگردان اسپالتی در دقیقه 57 به گل سوم هم دست یافتند. ایوان پریشیچ با نفوذی تماشایی و ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد پیروزی تیمش را پررنگ تر کند.

 

 

اینتر 5 - 0 کیه وو؛ پریشیچ جواهر نراتزوری

 

 

این پایان کار نبود و در دقیقه 60 و با ارسال دقیق کاندروا، میلان اشکرینار پیش تاخته با یک ضربه سر شیرجه ای موفق شد گل چهارم را وارد دروازه سورنتینو کند.

 

در دقیقه 77 پریشیچ با ضربه ای محکم می توانست روز درخشان خود را کامل کند اما بدشانسی مانع این اتفاق شد. در دقیقه 87 کاراموا تازه وارد فرصت خوبی برای زدن گل پنجم داشت اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در ثانیه های پایانی رانوکیا و ماریو 2 فرصت بسیار خوب دادند تا در نهایت ایوان پریشیچ با ضربه ای دیدنی روی ریباند زننده گل پنجم لقب گرفته و اینتر با همان 5 گل حریف زردپوش خود را مغلوب کند.

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.