جدیدترین خبر ها،سرگرمی،بیوگرافی بازیگران،آشپزی،گردشگری،بازی،کودک،آموزش،دانش و فناوری،دانلود،فال روزانه،اس ام اس،فال حافط،زناشویی،قیمت ارزها،آرایش و زیبایی

گتوزو ، گزینه اصلی جانشینی مونتلا در میلان

0 7

نشریه کوریره دلو اسپورت مدعی شد که در صورت شکست میلان در دیدار امروز، گتوزو گزینه اصلی جانشینی مونتلا خواهد بود.

گتوزو ، گزینه اصلی جانشینی مونتلا در میلان

اخبار ورزشی نتدونه : به گزارش “ورزش سه”، میلان در سه بازی اخیرش در سری آ متحمل شکست شده و حالا باید در دیدار امروز خود مقابل جنوا به پیروزی دست پیدا کند. مارکو فاسونه و ماسیمیلیانو میرابلی، مدیران میلان به مونتلا اعلام کردند که زمان او در حال اتمام است.

 

کوریره دلو اسپورت  مدعی شد که باشگاه به این فکر می‌کند که تعویض مربی ممکن است بازگشت میلان به روزهای خوبش را به تاخیر بیندازد. با این حال آنها چندین گزینه اصلی را مد نظر دارند که شامل پائولو سوسا و والتر ماتزاری برای حضور روی نیمکت روسونری خواهد بود.

 

گتوزو ، گزینه اصلی جانشینی مونتلا در میلان

 

 

با این حال، آنها برای ادامه فصل، توجه خود را به گتوزو جلب کرده اند، مربی که بهترین مربی رده جوانان ایتالیا شناخته شد و می‌تواند آینده درخشانی در این تیم داشته باشد.

 

اتفاق ویژه ای که در بازی امروز میلان رخ خواهد داد، تعویض نیمکت تیم‌های مهمان و میزبان است. این اقدام به این علت رخ خواهد داد که نیمکت تیم به کورا سود (دو آتشه ها) نزدیک تر باشند و شور و انگیزه بیشتری پیدا کنند.

 

منبع : ورزش سه

گردآوری شده توسط : گروه اخبار ورزشی نتدونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.